De Groepswedstrijden

                        
                           
  

Groep A

          

Groep B

             
   

Datum

Tijd

Wedstrijd

Eindstand

  

Datum

Tijd

Wedstrijd

Eindstand

  
  

01

11-jun

21:00

Turkije

-

Italië

0

-

3

 

03

12-jun

18:00

Denemarken

-

Finland

0

-

1

  
  

02

12-jun

15:00

Wales

-

Zwitserland

1

-

1

 

04

12-jun

21:00

België

-

Rusland

3

-

0

  
  

14

16-jun

18:00

Turkije

-

Wales

0

-

2

 

13

16-jun

15:00

Finland

-

Rusland

0

-

1

  
  

15

16-jun

21:00

Italië

-

Zwitserland

3

-

0

 

17

17-jun

18:00

Denemarken

-

België

1

-

2

  
  

26

20-jun

18:00

Zwitserland

-

Turkije

 

-

  

29

21-jun

21:00

Rusland

-

Denemarken

 

-

   
  

25

20-jun

18:00

Italië

-

Wales

 

-

  

30

21-jun

21:00

Finland

-

België

 

-

   
       
  

Groep C

          

Groep D

             
   

Datum

Tijd

Wedstrijd

Eindstand

  

Datum

Tijd

Wedstrijd

Eindstand

  
  

06

13-jun

18:00

Oostenrijk

-

N.-Macedonië

3

-

1

 

05

13-jun

15:00

Engeland

-

Kroatië

1

-

0

  
  

07

13-jun

21:00

Nederland

-

Oekraïne

3

-

2

 

08

14-jun

15:00

Schotland

-

Tsjechië

0

-

2

  
  

16

17-jun

15:00

N.-Macedonië

-

Oekraïne

1

-

2

 

20

18-jun

18:00

Kroatië

-

Tsjechië

1

-

1

  
  

18

17-jun

21:00

Nederland

-

Oostenrijk

2

-

0

 

21

18-jun

21:00

Engeland

-

Schotland

0

-

0

  
  

28

21-jun

18:00

N.-Macedonië

-

Nederland

 

-

  

31

22-jun

21:00

Kroatië

-

Schotland

 

-

   
  

27

21-jun

18:00

Oekraïne

-

Oostenrijk

 

-

  

32

22-jun

21:00

Tsjechië

-

Engeland

 

-

   
       
  

Groep E

          

Groep F

             
   

Datum

Tijd

Wedstrijd

Eindstand

  

Datum

Tijd

Wedstrijd

Eindstand

  
  

09

14-jun

18:00

Polen

-

Slowakije

1

-

2

 

11

15-jun

18:00

Hongarije

-

Portugal

0

-

3

  
  

10

14-jun

21:00

Spanje

-

Zweden

0

-

0

 

12

15-jun

21:00

Frankrijk

-

Duitsland

1

-

0

  
  

19

18-jun

15:00

Zweden

-

Slowakije

1

-

0

 

22

19-jun

15:00

Hongarije

-

Frankrijk

1

-

1

  
  

24

19-jun

21:00

Spanje

-

Polen

1

-

1

 

23

19-jun

18:00

Portugal

-

Duitsland

2

-

4

  
  

34

23-jun

18:00

Slowakije

-

Spanje

 

-

  

35

23-jun

21:00

Portugal

-

Frankrijk

 

-

   
  

33

23-jun

18:00

Zweden

-

Polen

 

-

  

36

23-jun

21:00

Duitsland

-

Hongarije

 

-

   
       
                           
  

Groepen en Standen

                        
                           
   

Groep A

    

Groep B

     

Groep C

            
  

1.

Italië

6

1.

België

6

1.

Nederland

6

    
                           
  

2.

Wales

4

2.

Finland

3

2.

Oekraïne

3

    
                           
  

3.

Zwitserland

1

3.

Rusland

3

3.

Oostenrijk

3

    
                           
  

4.

Turkije

0

4.

Denemarken

0

4.

N.-Macedonië

0

    
                           
        

Groep D

     

Groep E

     

Groep F

      
     

1.

Engeland

4

1.

Zweden

4

1.

Frankrijk

4

 
                           
     

2.

Tsjechië

4

2.

Slowakije

3

2.

Duitsland

3

 
                           
     

3.

Kroatië

1

3.

Spanje

2

3.

Portugal

3

 
                           
     

4.

Schotland

1

4.

Polen

1

4.

Hongarije

1

 
                           
                           
  

De Finalewedstrijden

                        
                           
  

1/8 Finales

                        
   

Datum

Tijd

Wedstrijd

 

Eindstand

  
  

38

26-jun

18:00

 Nr. 2 Groep A

 

-

Nr. 2 Groep B

 

:

 

-

   
                           
  

37

26-jun

21:00

 Nr. 1 Groep A

 

-

Nr. 2 Groep C

 

:

 

-

   
                           
  

40

27-jun

18:00

 Nr. 1 Groep C

 

-

Nr. 3 Groep D/E/F

kies een land

:

 

-

   
                           
  

39

27-jun

21:00

 Nr. 1 Groep B

 

-

Nr. 3 Groep A/D/E/F

kies een land

:

 

-

   
                           
  

42

28-jun

18:00

 Nr. 2 Groep D

 

-

Nr. 2 Groep E

 

:

 

-

   
                           
  

41

28-jun

21:00

 Nr. 1 Groep F

 

-

Nr. 3 Groep A/B/C

kies een land

:

 

-

   
                           
  

44

29-jun

18:00

 Nr. 1 Groep D

 

-

Nr. 2 Groep F

 

:

 

-

   
                           
  

43

29-jun

21:00

 Nr. 1 Groep E

 

-

Nr. 3 Groep A/B/C/D

kies een land

:

 

-

   
                           
  

1/4 Finales

                        
   

Datum

Tijd

Wedstrijd

 

Eindstand

  
  

45

2-jul

18:00

 Win. Wedstrijd 41

kies een land

-

Win. Wedstrijd 42

kies een land

:

 

-

   
                           
  

46

2-jul

21:00

 Win. Wedstrijd 39

kies een land

-

Win. Wedstrijd 37

kies een land

:

 

-

   
                           
  

47

3-jul

18:00

 Win. Wedstrijd 40

kies een land

-

Win. Wedstrijd 38

kies een land

:

 

-

   
                         
  

48

3-jul

21:00

 Win. Wedstrijd 43

kies een land

-

Win. Wedstrijd 44

kies een land

:

 

-

   
                           
  

1/2 Finales

                        
   

Datum

Tijd

Wedstrijd

 

Eindstand

  
  

49

6-jul

21:00

 Win. Wedstrijd 46

kies een land

-

Win. Wedstrijd 45

kies een land

:

 

-

   
                           
  

50

7-jul

21:00

 Win. Wedstrijd 48

kies een land

-

Win. Wedstrijd 47

kies een land

:

 

-

   
                           
  

Troostfinale

                        
   

Datum

Tijd

Wedstrijd

 

Eindstand

  
  

99

10-jul

21:00

 Verl. Wedstrijd 49

kies een land

-

Verl. Wedstrijd 50

kies een land

:

 

-

   
                           
  

Finale

                        
   

Datum

Tijd

Wedstrijd

 

Eindstand

  
  

51

11-jul

21:00

 Win. Wedstrijd 49

kies een land

-

Win. Wedstrijd 50

kies een land

:

 

-

   
                           
  

52

     

  Winnaar :

kies een land